Košarka

Dallas na Dončića naredil dober prvi vtis, še posebej so mu všeč visoke temperature

Dallas / Ljubljana, 24. 06. 2018 15.16 1 min branja 2

Luka Dončić

"Izjemna dobrodošlica, najlepša hvala!" S temi besedami se je košarkarski as Luka Dončić na predstavitvi sedmi sili zahvalil svojemu novemu moštvu v ligi NBA - Mavericksom iz Dallasa. 19-letni Ljubljančan, ki pravi, da so se mu v neverjetno uspešnem tednu uresničile sanje, je priznal, da bo izziv igrati z najboljšimi košarkarji na svetu, da pa obožuje izzive in se nikoli ne ozira na tiste, ki pravijo, da mu bo spodletelo.

Več videovsebin
  • Iz 24UR: Dončić že v Dallasu
    02:35
    Iz 24UR: Dončić že v Dallasu
  • Iz 24UR: Kje bo Luka Dončić odslej igral in kje treniral?
    02:01
    Iz 24UR: Kje bo Luka Dončić odslej igral in kje treniral?
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

vomo
30. 06. 2018 12.47
bravo DONKO
bobihud
25. 06. 2018 16.19
Ponosni smo nate, veliko sreče in potrgi Nba
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763