Dragićevemu Miamiju floridski dvoboj

Miami, 09. 10. 2018 07.39 |

Miami Heat je v pripravljalni tekmi pred začetkom sezone v floridskem derbiju košarkarske lige NBA z 90 : 89 doma premagal Orlando Magic. Slovenski organizator igre Goran Dragić je k zmagi vročice v 22 minutah prispeval 16 točk, pet podaj in tri skoke.

Goran Dragić
Goran Dragić FOTO: AP

Goran Dragić je bil drugi najučinkovitejši igralec Miamija. Več točk je prispeval le Rodney McGruder, ki je v 27 minutah dosegel 19 točk, pri tem pa pobral še osem odbitih žog in petkrat podal.

Po porazih na gostovanjih v San Antoniu, Charlottu in Washingtonu je to prva zmaga Dragićeve ekipe v pripravljalnem obdobju. Do prve tekme rednega dela 17. oktobra, ko bo gostoval v Orlandu, pa ga čakajo še pripravljalne tekme z New Orleansom in Atlanto.