Dragiću 22 igralnih minut ob porazu Toronta v Philadelphii

Philadelphia, 08. 10. 2021 08.03 |

STA, A.V.
0

Slovenski košarkar Goran Dragić, ki se je pred novo sezono severnoameriške poklicne lige NBA preselil iz Miamija v Toronto, je s svojo novo zasedbo odigral drugo pripravljalno tekmo. Tokrat so Raptorsi gostovali v dvorani Wells Fargo Center pri Philadelphia 76ers in izgubili s 113:125. Dragić je odigral 22 minut in v tem času dosegel dve točki.

Goran Dragić je tekmo začel v prvi peterki, v 22 minutah pa je v statistiko poleg dveh točk vpisal še tri skoke in podaje, izgubil pa je tudi tri žoge.

Pri Torontu, ki ima s pripravljalnih tekem za zdaj po eno zmago in poraz, se je z 22 točkami najbolj izkazal Og Anunoby, ki je dodal še po štiri skoke, podaje in ukradene žoge, pri gostiteljih pa s 16 točkami Georges Niang.