
Blestel je Chris Bosh z 21 točkami in 16 skoki, Jarrett Jack pa je zbral 17 točk in osem podaj.
New Orleans Hornets so s 96:94 premagali Sacramento Kings, Beno Udrih pa je v pol ure za Kralje zbral 13 točk, štiri podaje, dva skoka in ukradeno žogo. Pri gostiteljih je David West zbral 24 točk in 12 skokov, Chris Paul pa je k zmagi dodal 15 točk in 12 podaj. Sicer so imeli gosti preko Andresa Nocionija priložnost za izenačenje, ko so domači igralci nad njim storili prekršek le dobro sekundo pred piskom sirene. A Nocioni je zgrešil prvi prosti met, nato drugega zgrešil nalašč, vendar iz te moke ni bilo kruha in zmaga je ostala v New Orleansu.
Dallas Mavericks so za točko (102:101) premagali Phoenix Suns, za katere je 16 minut in pol odigral tudi Goran Dragić in v tem času zbral pet točk, tri skoke in ukradeno žogo. Tokrat je navdušil Josh Howard, ki je moral po operaciji gležnja počivati 13 tekem, sinoči pa je dosegel 18 od svojih skupaj 20 točk v drugem polčasu ter popeljal Dallas do tesne zmage nad Sacramentom. Čeprav se je zdelo, da imajo Telički tekmo pod kontrolo, pa so Kralji poskrbeli za razburljivo končnico, ko so 48 sekund pred koncem zadeli trojko, a zmaga je ostala doma.
Charlotte Bobcats so s 107:95 premagali Denver Nuggets, kar 25 točk in 16 skokov pa je k zmagi prispeval Gerald Wallace in s tem pomagal prekiniti Denverjev niz štirih zaporednih porazov. Stephen Jackson je zbral 25 točk, sedem skokov in šest podaj za moštvo iz Severne Karoline, ki je v zadnjih šestih minutah napravilo delni izid 20 – 8. Denverjev Carmelo Anthony je zbral 34 točk in sedem skokov, vendar si je minuto pred koncem zaradi tehnične napake prislužil predčasno pot v slačilnico.
V preostalih tekmah so Boston Celtics z 98:89 premagali Milwaukee Bucks in tako prišli še do osme zmage zapored. Memphis Grizzlies so bili po podaljšku s 111:109 boljši od Cleveland Cavaliers. Mike Conley je pobegnil mimo Shaquilla O'Neala in zadel koš tri sekunde pred koncem, da je Memphisu prinesel zmago v podaljšku. Clevelandov LeBron James, ki je zbral 43 točk in 13 skokov, je prevzel nase odgovornost za zadnji met, vendar pa je z devetih metrov zadel le obroč in tako so morali gosti po štirih zmagah v nizu parket zapustiti sklonjenih glav.
Chicago Bulls so s 101:103 izgubili proti New Jersey Nets, Los Angeles Clippers pa s 86:97 proti košarkarjem Orlando Magic, ki so slavili še šesto zaporedno zmago.
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.