Košarka

Nikolić prekinil s Partizanom in odhaja v Francijo

Dunkerque, 25. 02. 2021 09.13 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Slovenski košarkar Aleksej Nikolić bo v nadaljevanju sezone igral v Franciji za BCM Gravelines Dunkerque. Šestindvajsetletni član zlate slovenske reprezentance, ki je osvojila naslov evropskih prvakov leta 2017, je pred dnevi prekinil pogodbo s srbskim Partizanom.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Branilec Aleksej Nikolić je hitro našel nov klub, do konca sezone bo igral za Gravelines Dunkerque, ki v francoskem prvenstvu po desetih odigranih tekmah zaseda 12. mesto s štirimi zmagami in šestimi porazi.

Nikolić je kariero začel v Sarajevu, pozneje pa je igral še za Brose Bamberg, Baunach Young Pikes (posoja iz Bamberga) ter v lanski sezoni za Treviso kot posojen košarkar Partizana.

  • Dogodki splošno 1
  • Kronanje popeja
  • Dih zveri
  • Ennio Morricone
  • Edward Clug CLUSTER
  • Robben Ford
  • Vicente amigo
  • Večer z legendami kubanske glasbe
  • Fantom iz opere
  • Goran Bojčevski & Balkan Nuevo
  • Rade Šerbedžija
  • Od Čardaša do Valčka
  • večer Puccinijeve glasbe
  • Svetlana Zaharova
  • Dogodki splošno 2
  • Dogodki splošno 3
  • Dogodki splošno 4
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.