Ob zmagi Denverja Čančar z dobro igro opozoril nase

Chicago, 02. 03. 2021 08.09 |

A.V., STA
4

V severnoameriški poklicni košarkarski ligi NBA nas je ob zmagi Dončićevega Dallasa razveselila tudi dobra igra Vlatka Čančarja v dresu Denverja, ki je v gosteh premagal Chicago s 118:112. Tokrat je slovenski reprezentant dobil precej več priložnosti za dokazovanje ter v dobrih 20 minutah prispeval 8 točk in 4 skoke.

Novo zmago v ligi NBA je torej zabeležil tudi Denver, pri katerem slovenski reprezentant Vlatko Čančar dobiva vse več minut za igro. Tokrat je bil član zlate slovenske reprezentance v igri dobrih 20 minut, ob tem pa je dosegel osem točk in štiri skoke.

Največ je k 19. zmagi Denverja (19:15) to sezono prispeval srbski center Nikola Jokić, ki je 39 točkam dodal še 14 skokov in devet podaj. Jamal Murray je dodal 24 točk.

Pri Chicagu, ki se je po zaostanku v prvih treh četrtinah v zadnji vrnil v igro, je bil najbolj učinkovit Zach LaVine s 24 točkami.