Poraz Dragićevega Milwaukeeja ob koncu rednega dela

Toronto, 09. 04. 2023 21.24 |

Košarkarji Milwaukee Bucks so redni del sezone v severnoameriški ligi NBA končali z gostovanjem pri Toronto Raptors. Najboljša ekipa sezone je v Kanadi izgubila s 105:121 in sezono končala na vrhu z 58 zmagami in 24 porazi. Goran Dragić je za poražence prispeval 14 točk.

Košarkarji Milwaukeeja so redni del sezone končali kot najboljša ekipa lige.
Košarkarji Milwaukeeja so redni del sezone končali kot najboljša ekipa lige. FOTO: AP

Oboji so tekmo igrali brez glavnih zvezdnikov zaradi počitka in poškodb, tako sta pri Torontu manjkala Fred VanVleet in Pascal Siakam, pri Milwaukeeju pa Giannis Antetokounmpo, Jrue Holiday, Khris Middleton in drugi.

Tako je pri gostih nekaj večjo minutažo dobil tudi Goran Dragić. Igral je 21 minut in ob metu iz igre 7/12 dosegel 14 točk, ob tem pa imel še tri skoke in podajo. Najboljši pri Milwaukeeju je bil Lindell Wigginton s 17 točkami. Pri Torontu, ki je bil večino tekme v zanesljivi prednosti, je 23 točk dosegel Gary Trent.