Košarka

Prvakinje lige WNBA bo dala peta tekma

Los Angeles, 17. 10. 2016 07.39 1 min branja 0

Evroliga

Odločitev o zmagovalkah lige WNBA, ženski različici profesionalne košarkarske lige v ZDA, bo padla na zadnji, peti tekmi. Branilke naslova, igralke Minnesote Lynx, so izid v finalu izenačile na 2:2, zahvaljujoč izjemni predstavi najboljše igralke v ligi, Maye Moore, ki je do dosegla 31 točk.

Tako so gostje iz Minnesote, ki so ligo osvojile šestkrat v zadnjih sedmih letih, preprečile slavje Los Angelesa Sparks sredi Kalifornije in bodo lahko tekmovanje zaključile v svoji dvorani v Minnesoti v torek zvečer.

Sparks, ki v finalu nastopajo prvič po štirinajstih letih, in Lynx sta bili najboljši ekipi v rednem delu, na obeh medsebojnih tekmah pa so se zmage veselile gostje.

  • ES Vrtiljak1
  • ES Vrtiljak2
  • ES Vrtiljak3
  • ES Vrtiljak4
  • ES Vrtiljak5
  • ES Vrtiljak6
  • ES Vrtiljak7
  • ES Vrtiljak8
  • ES Vrtiljak9
  • ES Vrtiljak10
  • ES Vrtiljak11
  • ES Vrtiljak12
  • ES Vrtiljak13
  • ES Vrtiljak14
  • ES Vrtiljak15
  • ES Vrtiljak16
  • ES Vrtiljak17
  • ES Vrtiljak18
  • ES Vrtiljak19
  • ES Vrtiljak20
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1615