Košarka

Vujačić: Šarapova? Zdaj govorim o košarki

New York, 01. 10. 2015 20.20 1 min branja 4

Vujačić ni želel govoriti o nekdanjem dekletu Mariji Šarapovi.

Nesojeni slovenski košarkarski reprezentant Saša Vujačić je na novinarski konferenci pred začetkom priprav na novo sezono za moštvo New York Knicks spregovoril o veliki ljubezni do košarke, medtem ko na vprašanja o nekdanjem dekletu ni želel odgovarjati.

''Košarka je moja strast. To je moja ljubezen in košarko živim ter diham neprestano, zato si nisem želel vzeti premora. V Evropi sem ostal dlje, kot sem pričakoval, toda kljub vsemu je to bilo lepo potovanje, ki ga ne obžalujem," je začel Saša Vujačić in nadaljeval: "Sedaj sem tam, kjer si želim biti, z zelo posebno ekipo – eno največjih franšiz v zgodovini tega športa. Ne gledam nazaj, ampak naprej na poglavje, ki ga bom spisal z Knicks.'' Na vprašanje o nekdanjem dekletu Mariji Šarapovi je slovenski košarkar, ki je z Knicks pogodbo podpisal letošnjega avgusta, zbranim novinarjem v New Yorku zabrusil: "Ne slišim vas, kaj? Sedaj govorimo o košarki in osredotočen sem na to, kar je pred nami, torej na to, da odhajamo v bazo za trening že čez nekaj ur.''

Vujačić ni želel govoriti o nekdanjem dekletu Mariji Šarapovi.
Vujačić ni želel govoriti o nekdanjem dekletu Mariji Šarapovi.
FOTO: Reuters

 

KOMENTARJI4

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Darth Sidious
02. 10. 2015 15.31
Gadno mu je da si ga pol sportnega sveta mece nanjo. Gadno mu je tudi to da je veliko bolj slavna kot on.
rambek
02. 10. 2015 08.57
Vseno je top kosarksr
Kolosej6
02. 10. 2015 14.47
ANIMOMESSI a ti to resno????
brsankovi 1
02. 10. 2015 20.33
Top ne,dober ja.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1445