Šport

Kostelićeva spet operirana

Zagreb, 07. 06. 2005 00.00 1 min branja 0

Janica Kostelić naj bi že avgusta normalno trenirala

Hrvaška alpska smučarka Janica Kostelić je morala pod kirurški nož. Znova so ji namreč operirali koleno.

Janica Kostelić naj bi že avgusta normalno trenirala
Janica Kostelić naj bi že avgusta normalno trenirala
FOTO: J.D.

Kirurški poseg je opravil znani avstrijski ortoped Christian Schenk, ki je smučarki odstranil tujke v desnem kolenu. Podobno operacijo je Zagrebčanka imela na levem kolenu pred olimpijskimi igrami v Salt Lake Cityju, a je to ni motilo, da ne bi osvojila treh zlatih kolajn.

Smučarka po 45-minutni operaciji, ki je povsem uspela, tri tedne ne bo smela obremenjevati noge, z lažjimi treningi naj bi začela čez dva meseca, avgusta pa naj bi začela s polnimi obremenitvami.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763