Šport

Madridski Real v težavah?

Madrid, 24. 10. 2006 14.04 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 2 min

V madridskem Realu imajo težave, saj naj bi bilo vse več nogometašev nezadovoljnih.

Raul je celo razmišljal, da bi zapustil klub predčasno
Raul je celo razmišljal, da bi zapustil klub predčasno FOTO: Reuters

Predsednik nogometnega velikana Reala Madrida, Ramon Calderon, je dejal, da je Raul po porazu z Getafejem razmišljal, da bi zapustil klub, v katerem igra od štirinajstega leta starosti. Drugi zvezdnik Reala David Beckham pa pravi, da zaradi slabih iger v Madridu pogreša nekdanji klub Manchester United.

Beckham bi se vrnil v Manchester

David naj bi pogrešal svoj prejšnji klub Manchester United
David naj bi pogrešal svoj prejšnji klub Manchester United FOTO: Reuters

Enaintridesetletni angleški zvezdnik bo po navedbah španskih časnikov najverjetneje zavrnil ponudbo vodstva kluba, da bi še za dve leti podaljšal pogodbo z Realom. Beckhamova pogodba se izteče ob koncu sezone, Anglež pa je nima namena podaljšati, v kolikor si ne bo znova izboril mesta v prvi enajsterici. Pravi, da bi se rad vrnil na Otok, a le, če bi lahko znova zaigral v Manchestru.

"Fergusona poznam od svojega dvanajstega leta in v tem času sva imela le dva spora. Morda si ni želel mojega odhoda iz Manchestra in vem, da mi želi le najboljše," je Beckham pojasnil težave s trenerjem Manchestra Alexom Fergusonom in dodal, da v Madridu pogreša druženje s soigralci: "V moštvu imam veliko prijateljev, a se ne družimo dovolj. V Manchestru sem preživel 15 let in po vsakem treningu in vsaki tekmi, ne glede na to, ali smo izgubili ali zmagali, smo bili povezani."

Željo po odhodu iz Madrida pa je po srečanju z Getafejem, ki ga je Real izgubil z 0:1, izrazil tudi španski zvezdnik Raul. Štiri dni kasneje je 29-letnik sicer dosegel zadetek pri zmagi Reala s 4:1 nad Steauo iz Bukarešte v ligi prvakov in v nedeljo zadel za zmago z 2:0 nad Barcelono. Gol proti Steaui je bil Raulov prvi za Madrid po enajstih mesecih.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.