MotoGP

Ekipa Valentina Rossija VR46 predstavila grafično podobo za novo (debitantsko) sezono v razredu moto2

Ljubljana, 16. 12. 2016 18.05 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Ekipa Valentina Rossija Sky Racing Team VR46 je predstavila grafično podobo motocikla za sezono 2016. In to kar v živo v finalu televizijske oddaje X Factor. Ekipa, ki deluje pod pokroviteljem Skyja, bo prihodnje leto nastopala tudi v razredu moto2.

Nicolo Bulega in Andrea Migno bosta na KTM-u dirkala v razredu moto3, v razredu moto2 pa bosta s Kalexom v debitantski sezoni srečo poskusila Francesco Bagnaia in Stefano Manzi. Zunanji izgled motociklov za sezono 2017 je nastal po navdihu motociklov iz 90-ih let. Poleg novih barv imajo pri ekipi Sky Racing Team VR46 tudi novega pokrovitelja – sklenili so namreč sodelovanje z blagovno znamko Oakley.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.
  • Igra Ena več
  • beep-boop figurica
  • dollhouse
  • Pandica gabby
  • kinetični pesek
  • hiša set dora
  • Squishy maker
  • vesoljska raketa
  • kimmon
  • otroci proti staršem
  • Resnica ali laž
  • Gasilsko vozilo smrkci
  • Paw patrol
  • avtobus
  • Žerjav rubblecrew
KOMENTARJI (3)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

simoncelli58
16. 12. 2016 22.36
+16
Ta ekipa bo kmalu zmagovalna ekipa v Moto2 ter Moto3.. Imajo talentirane dirkače, na vrhu pa seveda legendarnega Rossija.. To bodo sigurno izkoristili.
SENNA1
17. 12. 2016 18.00
+11
Brcavrit
16. 12. 2016 18.54
+15
A da je na motorju Akrapovičev izpušni sistem pa ni nobena novica a kako!?