Šport

Mourinho v Bayern Muenchen?

Ljubljana, 04. 01. 2008 11.53 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Franz Beckenbauer ne izključuje možnosti, da bi Portugalec Jose Mourinho sedel na klop Bayerna iz Muenchna.

Jose Mourinho
Jose Mourinho FOTO: Reuters

Nemški časnik Bild poroča o morebitnem prihodu portugalskega trenerja k nemškemu prvoligašu konec sezone 200//2008, kjer bi Jose Mourinho zamenjal Ottmara Hitzfelda. Po besedah Franza Beckenbauerja bi Jose Mourinho zlahka opravil tečaj nemškega jezika do poletja, a odločitev o morebitnem nakupu portugalskega trenerja je vsekakor na strani kluba.

Takšen bi bil izbor nemške nogometne legende in glede na to, da je njegovo mnenje v Nemčiji zelo cenjeno, bodo v Bayernu iz Muenchna zagotovo razmišljali tudi o tej možnosti. Poleg Mourinha se pojavljata še tri imena in sicer bivši nemški reprezentant Lothar Matthäus ter Nizozemca Marco van Basten in Frank Rijkaard.


  • SESALNIK LISTJA
  • ŽAGA
  • PEČ ZA PICO
  • REGAL
  • PANELI
  • BAZEN
  • KOPALNIŠKO POHIŠTVO
  • RADIATOR
  • RAZVLAŽILNIK
  • PEČ
  • VIJAČNIK
  • BAGER
  • ZBIRALEC LISTOV
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.