
"Lepo je videti, ko imaš toliko mladih reprezentantov, a po drugi strani nam ravno to otežuje kakovostno pripravo za ligaško tekmovanje. Dejstvo je, da nas v nedeljo na Bonifiki čaka zelo zahtevna preizkušnja proti ekipi, ki se bo po visokem porazu v Mariboru skušala oddolžiti svojim navijačem z boljšo igro in posledično z zmago. Mi pa bomo vztrajali pri svoji igri in iskali pot do novih treh točk, ki bi nam pomenile ogromno pred dvema domačima obračunoma s Celjem in Mariborom," za uradno spletno stran ljubljanskega kluba pravi strateg Marijan Pušnik. Od četrtka dalje se bodo zmaji v polni zasedbi, zraven bodo tudi mladi reprezentanti Andraž Šporar, Kenan Bajrić, Nik Kapun in Miha Zajc, lotili zaključka priprav za gostovanje v Kopru, ki pa bo le ena v nizu zahtevnih preizkušenj v mesecu oktobru. "Glede urnika se ne smemo pritoževati. Tako pač je. Vsako tekmo želimo dobiti, ne glede na to, ali si sledijo na vsake tri dni ali pa ob vsakem koncu tedna. Če želimo nekega dne postati vrhunska ekipa, potem se moramo privaditi tudi na precej zgoščen urnik tekem. V takšnih situacijah se pokaže karakter moštva. Mi smo ga nekajkrat v tej sezoni že pokazali," poudarja 54-letni Dravograjčan na ljubljanski klopi.

V minulem tednu je bil poudarek na obnovi fizične moči, sedaj pa v ospredje stopa tehnično-taktična priprava za naslednjega nasprotnika. "Pri nas delo poteka po ustaljenih tirnicah. Razporejeno, natančno opredeljeno in kakovostno. Navsezadnje je to naše vodilo od prvega dne priprav. Le z delom želimo doseči nekaj velikega. Predvsem pa moramo biti skromni in obenem želeti si napredka. Z dosedanjim delom nogometašev sem izjemno zadovoljen in naj tako tudi ostane," je za spletno stran NK Olimpija Ljubljana še dejal Pušnik.
Zmaje naslednja prvenstvena tekma čaka v nedeljo ob 17.30, ko bodo gostovali na Bonifiki. Dvoboj Luka Koper - Olimpija bomo prenašali na Kanalu A in VOYU.
Zmaje naslednja prvenstvena tekma čaka v nedeljo ob 17.30, ko bodo gostovali na Bonifiki. Dvoboj Luka Koper - Olimpija bomo prenašali na Kanalu A in VOYU.
KOMENTARJI (58)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.