Nogomet

Andrej Panadić novi trener Krškega

Krško, 27. 03. 2019 11.31 1 min branja 1

Navijači Krškega so že nekajkrat v zadnjih mesecih oziroma letih izrazili nezadovoljstvo z vodilnimi v klubu.

Nogometni prvoligaš Krško ima novega trenerja. Vajeti moštva je prevzel 50-letni Andrej Panadić, ki je nazadnje treniral Padideh iz Irana, pred tem pa je bil skavt in analitik v reprezentanci svetovnih podprvakov Hrvaške, so danes potrdili v klubu.

Navijači Krškega so že nekajkrat v zadnjih mesecih oziroma letih izrazili nezadovoljstvo z vodilnimi v klubu.
Navijači Krškega so že nekajkrat v zadnjih mesecih oziroma letih izrazili nezadovoljstvo z vodilnimi v klubu.
FOTO: Damjan Žibert

Andrej Panadić je kot igralec začel v Radniku, nadaljeval v zagrebškem Dinamu, drugi nemški 1. Bundesligi (Chemnitz, Uerdingen), največje uspehe pa dosegel v nemškem prvoligašu Hamburger SV, za katerega je leta 1999 zaigral tudi v finalu Uefinega pokala Intertoto proti Montpellieru. Del sezone 2002 je odigral v graškem Sturmu pod vodstvom Ivice Osima, igralsko kariero pa zaključil na Japonskem v dresu Nagoje.

Krško je na zadnjem mestu prvenstvene lestvice z zgolj tremi zmagami na 23 tekmah. Pomembne točke v boju za obstanek bodo Krčani pod novim vodstvom lovili ta konec tedna na domači tekmi s trenutno osmouvrščenim Triglavom, ki ima trenutno devet točk prednosti pred Posavci. 

LESTVICA

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

BolecaResnica
28. 03. 2019 08.55
Ajmo krsko!!! Dajte se pobrat malo da ne izpadete, kaj bi bila izjemna skoda... Pozdrav iz mb
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1420