Nogomet

Aretirali osumljenca streljanja na Cabanasa

Ciudad de Mexico, 19. 01. 2011 09.37 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Mehiške oblasti so sporočile, da so po skoraj natanko letu dni v Ciudad de Mexicu aretirale glavnega osumljenca v streljanju v baru konec januarja lani, v katerem jo je skupil paragvajski nogometaš Salvador Cabanas, a je čudežno preživel.

Joseja Jorgeja Balderasa je policija v torek aretirala v eni od bogataških četrti mehiške prestolnice. Cabanas se je januarja lani v enem od barov v Ciudad de Mexicu, kamor se je odpravil s prijatelji in sorodniki, sprl z neznancema, ta pa sta ga potem na stranišču hladnokrvno ustrelila v glavo, so povedale priče. Paragvajski reprezentant je streljanje sicer čudežno preživel, a nogometa – v času tragičnega dogodka je igral za mehiški klub America –, ne bo več igral.

Cabanas je Paragvaju pomagal do uvrstitve na svetovno prvenstvo 2010; za izbrano vrsto Paragvaja pa je zbral 44 nastopov in dosegel deset golov. Paragvaj se je na mundialu prebil do četrtfinala.

Salvador Cabanas
Salvador Cabanas FOTO: Reuters

 

  • Vrtna garnitura Fiesta
  • Bencinska kosilnica PowerED
  • Žar na oglje Sunset
  • Letna kuhinja Too much
  • Sensum Lounge set
  • Paviljon Lucca 4x3m
  • Senčnik Toscana
  • Vrtni ležalnik Diana
  • Akumulatorska kosilnica Scheppach
  • Robotska kosilnica Worx
  • Nadstrešek Andy
  • Makita set orodij

KOMENTARJI (4)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User550617
19. 01. 2011 19.08
Mafija zahrbtna :(
User281750
19. 01. 2011 17.32
sej piše da nebo več igral...
Alen Sekol
19. 01. 2011 15.37
CIM PREJ SE VRNI NA IGRISCA IN SE NAPREJ ZABIJAJ GOLE TO NAJBOLJE ZNAS
User444813
19. 01. 2011 11.38
PRAVILNO! CABANAS CAR!!!