Atletico na Metropolitanu ugnal Athletic za pomembne tri točke

Madrid, 10. 03. 2021 22.15 |

STA, A.V.
1

Nogometaši madridskega Atletica so v zaostali tekmi 18. kroga gostili Athletic Bilbao in ga premagali z 2:1. Domačim je zmago z zadetkom v 51. minuti prinesel Luis Suarez.

Gostje so povedli v 21. minuti, ko je po podaji Inakija Williamsa iz bližine zadel Iker Muniain. Jan Oblak v vratih Atletica je bil ob rahlo preusmerjeni žogi brez moči. Domači so izenačili v sodniškem dodatku prvega polčasa prek Marcosa Llorenteja.

Učinek Jana Oblaka na tekmi z Athleticom
Učinek Jana Oblaka na tekmi z Athleticom FOTO: Sofascore.com

V 51. minuti je Luis Suarez unovčil najstrožjo kazen za vodstvo Atletica, to pa je bil tudi zadnji zadetek na tekmi, po kateri ima Atletico na vrhu španske lestvice 62 točk, šest točk zaostaja Barcelona, osem pa madridski Real. Bilbao je ostal osmi.