Atletico v izdihljajih tekme z Getafejem zapravil zmago

Madrid, 20. 12. 2023 04.19 |

Nogometaši madridskega Atletica slovenskega reprezentančnega vratarja Jana Oblaka so v tekmi 18. kroga španske lige igrali neodločeno 3:3 z Getafejem in z remijem po točkah ujeli Barcelono.

Statistika tekme Atletico Madrid - Getafe
Statistika tekme Atletico Madrid - Getafe FOTO: Sofascore.com

Jan Oblak in soigralci so imeli priložnost, da bi z zmago skočili pred Barcelono z dvema točkama naskoka. Bili so blizu uspehu, a nazadnje so se z remijem le točkovno izenačili s Katalonci. Delo je atletom sicer otežil Stefan Savić, ki je v 38. minuti dobil drugi rumeni karton. A kljub igralcu manj je Oblakova ekipa še pred polčasom povedla, ko je v 44. minuti zadel Antoine Griezmann.

Slovenski vratar je v 54. minuti žogo le odbil, spretno pa jo je z glavo v gol potisnil Borja Mayoral. Toda Alvaro Morata je devet minut kasneje znal odgovoriti z novim vodstvom za rdeče-bele, nekaj minut za tem pa je sodnik po ogledu posnetka pokazal še na belo točko, s katere je vodstvo povišal Griezmann. V 87. minuti je za napeto končnico z znižanjem na 2:3 poskrbel Oscar Rodriguez, ko se je po njegovem strelu žoga odbila in presenetila Oblaka. Že globoko v dodatku pa je sodnik po ogledu posnetka zaradi igre z roko dosodil enajstmetrovko za Getafe, ki jo je Mayoral spremenil v izenačenje za končnih 3:3.

KOMENTARJI (19)

Kollerik
20. 12. 2023 21.45
-4
Čestitke Barci za tri točke, pa čeprav spet sfalili vse mogoče. Najslabša obrambna predstava sicer odličnega Arauja do zdaj. Škoda za tisto prečko Roberta, trojčka bi si zaslužil zdajle tole zadnjo sezono v klubu. Bravo tudi Raphinha. Znani beli pacient spodaj že joka o napaki vara pri drugem golu Barce. Sumljivo priznanega zadetka Almerie pa seveda ne omenja. Lepo da ga boli, vaškega posebneža... 🤣🤣
cripstoned
20. 12. 2023 21.54
+0
cripstoned
20. 12. 2023 21.40
+4
Saj ne ves kaj je huje...spremljati igro koruptilone ali pa sojenje v njihovo korist skoraj na vsaki tekmi...imas prednost domačega igrišča, igraš proti zadnjouvrsceni ekipi lalige ki je na 17tekmah dosegla 5točk, imas sodnika ki ti spregleda rdeči karton, prizna neregularen gol in na koncu trpis do 95min....to je ta Koruptilona...po villarealu, osasuni, celti in granadi zdaj oskodovana se almeria...15točka koruptilone na račun sodniške zveze v 1.delu seozone..brez sodnikov bi bili na 10.mestu z 23točkami...ampak ker imajo nove vlagatelje jasno da jih klub ne bo razočaral...zato pa gldsmo to kar gledamo...antinogomet, popolnoma nemočen klub na koncu pa na 3.mestu aahahahahaah...živela Koruptilona živela sodniška zveza in korupcija...
Kollerik
20. 12. 2023 21.56
+5
Ti ubogi ti, kako te boli. Barca in Messi sta te uničila do konca, hejter zblojen :)))
cripstoned
20. 12. 2023 20.25
+2
2.gol koruptilone ne velja...kota ne bi smelo biti saj se je balde zadnji dotaknil žoge....to je noro kakšna pomoč sodnikov in to proti zadnjemu na lestvici...rdeči.karton christensenu spregledan in 2.gol ne bi smel obveljati saj Koruptilona sploh ne bi smela imeti kota po katerem so potem zadeli...2veliki uslugi KORUPT8loni iz strani sodnikov in nove 3 točke na rqcun sodnikov...od.igre pa e vedno nič od nič..
88887
20. 12. 2023 19.25
+6
Ravnokar Christensen kot zadnji zruši igralca Almerie…samo rumeni karton 😂 in potem Barcelonarji o sodnikih hahahaha
cripstoned
20. 12. 2023 19.42
+4
sodniki jih resujejo proti amaterjem iz almerije oz. Zadnje ekipe v prvenstvu...se tu se mučijo hahahahah
cripstoned
20. 12. 2023 19.47
+3
1:1...ko ti amaterji delajo težave...hahahahaha kakšna prevara od kluba je Koruptilona ki bi morala imeti igralca manj ampak jih je znova sodnik rešil..
Kollerik
20. 12. 2023 08.37
-1
Spet Savić, kdo pa drug. Super rezultat za Barco!!
cripstoned
20. 12. 2023 11.34
+0
danes pa KORUPTILONA z almerio ki je zadnja....verjamem da boste spet potrebovali pomoč sodnikov za nove 3 točke...
Kollerik
20. 12. 2023 15.10
-5
Zadnja tekma Reala in spet kar dvojna lopovščina VARa v korist galaktikov. To ste vi
cripstoned
20. 12. 2023 17.08
+4
Ne laži in ne zavajaj....hoteli so škoditi Realu ko so razveljavili regularen gol rodryga ...var je pokazal da ofsajda ni bilo...pravtako je real bil oškodovan za ppenal...kljub temu so sesuli villareal pol moči...smešen si,..rajši gledaj svojo prevarod kluba ki uživa najvedjo pomoč od vseh ekip v top 5ligah pa se vedno ne more preko 4mesta v laliigi in se še vedno samo blamira v Evropi...tiho hejter
Kollerik
20. 12. 2023 17.39
-5
Poba, resnica te bo pohodila, posilila... seveda pod pogojem da prideš k pameti, kar pa bolj slabo kaže.
cripstoned
20. 12. 2023 19.41
+4
O tem že jočeš 10let pa se vedno nič...real pa v tem času do 5 naslovov lige prvakov in 3x lalige...bodi raje tiho ker tebe je resnica že zdavnaj pohodila zdaj te pa samo se se tepta..hahahaba
cripstoned
20. 12. 2023 20.04
+3
A ne vidiš kollerik da sem spet.imel prav...sodniki vam pomagajo se proti zadnji ekipi lalige...christensen bi moral biti izključen...pa seveda ni bil..KORUPTILONA bi od 20min. Morala imeti igralca manj...a boli ko si primoran gledati novo sojenje v korist najbolj umazanega kluba odkar obstaja žoga hahahahaba