Balotelli ni mogel iz svoje kože: gol proslavil s takojšnjo objavo na Instagramu

Marseille, 04. 03. 2019 17.39 |

Mario Balotelli je v zadnjih letih bolj kot z zadetki naslovnice polnil z nenavadnimi dejanji izven zelenice. Tokrat je poskrbel za presenetljivo potezo kar na zelenici, ko je zadetek na tekmi med Marseillejem in Saint Etiennom (2:0) v 12. minuti proslavil kar z mobilnim telefonom v rokah. Slavje je še med tekmo objavil v zgodbo na Instagramu.

Mobilni telefon je Mariu Balotelliju po lepem zadetku v 12. minuti, ko je realiziral podajo Floriana Thauvina s kota, v roke podal kar snemalec ob igrišču, nato se je Balotelli skupaj s soigralci posnel in objavil kot zgodbo na Instragramu. Za domiselno proslavljanje ni prejel rumenega kartona.

Naj dodamo še to, da je slovenski reprezentant Robert Berić za Saint Etienne v igro vstopil v 46. minuti tekme, odigral je celoten drugi polčas, a ostal brez zadetka oz. podaje.

Balotelli je sicer v preteklosti z različnimi proslavljanji zadetka večkrat opozoril nase. Takole je slavil v dresu Manchester Cityja leta 2011: