Beckham podal in odšepal

Šanghaj, 05. 03. 2008 19.02 |

David Beckham je pomagal Los Angeles Galaxyju pri zmagi proti združeni ekipi Šanghaja in Hong Konga.

David Beckham
David Beckham FOTO: Reuters

Prijateljsko tekmo so nogometaši iz Los Angelesa dobili z gladkih 3:0, David Beckham pa je prispeval podajo za vodilni zadetek na tekmi, ki so ga ameriški nogometaši dosegli v finišu prvega polčasa. Becks je z dolgo podajo zaposlil ekvadorskega napadalca Carlosa Ruiza, ki je žogo le še zabil v gol. Ruiz je bil tudi sicer zvezda tekme, saj je dosegel vse tri zadetke.
Beckham poleg izvrstne podaje ni pokazal veliko, toda to ni motilo dobrih 10.000 gledalcev na stadionu Shanghai Outdoor, ki so 33-letnemu Britancu skandirali vsakič, ko se je dotaknil žoge. Becks je v 70. minuti staknil še boleč udarec in predčasno in šepajoč končal tekmo.