Nogomet

Bišćan bo vodil mlade Hrvate

Zagreb, 01. 10. 2019 15.57 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Hrvaška nogometna zveza je sporočila, da je Igor Bišćan, nekdanji trener nogometašev Olimpije, postal novi selektor reprezentance do 21 let. Bišćan je bil nazadnje trener hrvaškega prvoligaša Rijeke, kjer ga je po odstopu zamenjal Slovenec Simon Rožman.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Igor Biščan
Igor Biščan FOTO: Damjan Žibert

Igor Bišćan mlado hrvaško reprezentanco prevzema po porazu proti Škotski na začetku kvalifikacij za evropsko prvenstvo. Debi ga čaka 21. oktobra proti Madžarski. Enainštiridesetletni Zagrebčan je igralsko pot začel v dresu Dinama iz Zagreba. Leta 2000 je prestopil v angleški Liverpool ter z njim osvojil ligo prvakov in evropski superpokal.

V trenerske vode se je podal leta 2016, ko je sedel na klop Rudeša, zatem pa se je preizkusil pri Olimpiji, s katero je osvojil prvenstvo in pokal.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

KOMENTARJI (1)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Viejo cabron
01. 10. 2019 17.14
+5
Največja napak Mandarića je bila, da je "nagnal" Bišćana!