Nogomet

Ćorluka združil moči z Bilićem

Moskva, 27. 06. 2012 16.51 1 min branja 2

Vedran Ćorluka

Branilec hrvaške nogometne reprezentance Ćorluka se iz Anglije seli v Rusijo, kjer se bo pridružil moštvu Dinama, ki ga bo v novi sezoni vodil dosedanji selektor hrvaške izbrane vrste Bilić.

Vedran Ćorluka je zapustil vrste angleškega prvoligaša Tottenhama in bo kariero nadaljeval pri ruskem prvoligašu Lokomotivi iz Moskve, ki ga bo po novem vodil hrvaški trener Slaven Bilić. Potem ko je Ćorluka uspešno prestal zdravniški pregled, je v Moskvi podpisal triletno pogodbo. Novi trener ruskega kluba in do konca Eura selektor "vatrenih" Bilić je vztrajal, da se moštvu pred novo sezono pridruži tudi hrvaški branilec. Ćorluka se bo novi sredini priključil že na pripravah v Sloveniji. Ćorluka je za Tottenham odigral 81 tekem in zabil en gol.

Vedran Ćorluka
Vedran Ćorluka
FOTO: Reuters

 

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User496681
27. 06. 2012 18.41
Bravo Čarli
User394865
27. 06. 2012 18.33
ka zdaj se bo pridružo lokomotivi al dinami? razrasnite se že P.S. sicer vem da gre v lokomotivo, vendar v podnaslovu piše dinamo namesto lokomotiva:S
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763