Domžalčani v pokalnem tekmovanju napredovali s pol ducata golov

Domžale, 16. 09. 2020 17.02 |

Nogometaši Domžal so se kot predzadnji prebili v 2. krog pokala Pivovarne Union. V 1. krogu so v gosteh igrali proti Iliriji 1911 in zmagali s 6:0.

Domžalčani so hitro stvari postavili na pričakovano mesto, saj sta že v osmi in 11. minuti zadela Til Mavretič in Damjan Vuklišević. Darko Zec je z avtogolom v 58. minuti poskrbel za 3:0, Dario Kolobarić pa je v 69. minuti povišal na 4:0. Slednji je zadel še v 82. minuti, za 6:0 pa je zadel Tonči Mujan v 87.

Že v začetku septembra so si 2. krogu priigrali še Koper, sežanski Tabor, Aluminij, Kalcer Radomlje, Drava, Fužinar, Nafta 1903, Rudar Velenje, Triglav in Brežice. V 2. krogu se bodo tekmovanju pridružili tudi Celje, Maribor, Olimpija in Mura, ki so se v prejšnji sezoni prebili v evropska tekmovanja.