Nogomet

Drava v dodatne kvalifikacije

Ptuj, 31. 05. 2008 18.19 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Končano je slovensko nogometno prvenstvo. Zadnji krog je odločil, katero moštvo gre v dodatne kvalifikacije za obstanek v druščini prvoligašev.

Ptujčani so proti Domžalčanom prejeli kar pol ducata zadetkov ...
Ptujčani so proti Domžalčanom prejeli kar pol ducata zadetkov ... FOTO: Jani Dolinšek

Ptujčani so po visokem porazu na domačem terenu proti državnim prvakom iz Domžal (0:6) osvojili deveto mesto na prvenstveni tabeli in morajo v dodatne kvalifikacije.

Nogometaši Domžal so na Ptuju več kot spodobno potrdili naslov državnega prvaka in visoko dvignili pokal za drugo zaporedno zvezdico. Hkrati pa so Dravo potisnili v dodatne kvalifikacije za obstanek v ligi, ki jih bodo Ptujčani igrali z drugouvrščeno ekipo 2. slovenske nogometne lige, ekipo Bonifike.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
KOMENTARJI (1)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Marjan h.1966
01. 06. 2008 14.55
levatorji ptujski gremo v drugo ligo,