Nogomet

Nekdanji nemški reprezentant Hinkel končal kariero

Zagreb, 10. 09. 2012 13.57 1 min branja 1

Mauro Camoranesi

Nekdanji nemški nogometni reprezentant Andreas Hinkel je pri tridesetih letih končal aktivno športno kariero.

Andreas Hinkel je nekaj sezon igral za nemški Stuttgart.
Andreas Hinkel je nekaj sezon igral za nemški Stuttgart.
FOTO: Reuters

Andreas Hinkel je med letoma 2003 in 2009 odigral 21 tekem za nemško izbrano vrsto, v svoji karieri pa je branil barve nemškega Stuttgarta in Duisburga ter španske Seville in škotskega Celtica. "Na najvišji ravni igram že dvanajst let, pri tridesetih letih pa sodim v kategorijo starejših igralcev," je v pogovoru za nemško revijo Kicker dejal Hinkel, ki namerava tudi po koncu aktivne kariere ostati zvest nogometu.

 

 

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

prava resni.ca
10. 09. 2012 20.40
najvecja napaka je bil njegov odhod iz Stuttgarta... od takrat sploh ni prkazal vec iger...
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763