Nogomet

Hčerka po očetovih stopinjah

Rim, 29. 08. 2008 11.12 1 min branja 0

Rosella Sensi

Deset dni po smrti predsednika italijanskega nogometnega velikana Rome Franca Sensija ima klub novo predsednico.

AS Romo bo poslej vodila 37-letna hči Sensija – Rosella Sensi. Slednja je že delovala v upravnem odboru kluba, za predsednico pa so jo izvolili z absolutno večino. V nadzornem svetu kluba deluje tudi njena mati Maria Sensi.

Rosella Sensi
Rosella Sensi
FOTO: Reuters

"Nadaljevala bom delo svojega očeta," je ob tem dejala Rosella Sensi. Roma je sicer že od leta 1993 pod nadzorom družine Sensi, ki so lastniki naftne družbe Italipetroli. Oče Franca Sensija Silvio je bil leta 1927 eden od soustanoviteljev kluba.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425