
"Marko Nikolić je zaradi slabih rezultatov izgubil zaupanje. Na glasovanju je bilo deset članov za zamenjavo, dva pa proti. Razprava je trajala dve uri in pol, na koncu smo se odločili v interesu Partizana. Tako vsaj upamo. Z Markom smo se razšli na korekten način, razumel je, da smo po izgubi štirih točk na domačem terenu in izgubi zanesljive prednosti pred Crveno zvezdo morali reagirati," je dejal generalni direktor kluba Miloš Vazura.
Glavna kandidata za novega trenerja sta bila nekdanji reprezentant Ljubimko Drulović in 46-letni Zoran Milinković. Priložnost so ponudili slednjemu, ki je doslej vodil Obilić, Borčo, Kolubaro, Srem, Spartak iz Subotice, Vojvodino, OFK Beograd, grški Aris in Voždovac. Kot igralec je poleg Partizana igral še pri Vojvodini, Radničkem iz Niša, belgijskemu Waregemu, francoski Nici, nemški Herti iz Rostocka ter ciprskima Anorthosisu in Doxi.
KOMENTARJI (2)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.