Nogometaši Interja iz Torina odnesli točko, domov pa odšli umazani in prepoteni

Torino, 27. 11. 2023 16.00 |

Po tekmi 13. kroga Serie A med Juventusom in Interjem, ki se je končala z izidom 1:1, je po poročanju italijanskega medija La Gazzeta dello Sport prišlo do neljubega dogodka. Gostujoče nogometaše so po tekmi v hladnem Torinu v garderobi pričakali ledeni tuši, tako da so se Nerazzurri na pot proti domu odpravili takoj po tekmi.

Lautaro Martinez in Marcus Thuram sta na obračunu z Juventusom poskrbela, da se je njuna ekipa v Milano vrnila s točko. FOTO: AP

Na italijanskem derbiju med Juventusom in milanskim Interjem so gledalci oba zadetka videli že v prvem polčasu. Domačine je v vodstvo v 27. minuti popeljal Dušan Vlahović, šest minut pozneje pa je Lautaro Martinez postavil končni rezultat tekme.

Po večerni tekmi v Torinu, ki se je končala nekaj minut pred 23. uro, so nogometaši obeh ekip vsekakor komaj čakali, da se z igrišča, kjer so bile štiri stopinje Celzija, premaknejo pod vroče tuše. Domačinom je bilo to omogočeno, gostje pa so se nepričakovano znašli pod tuši s slabim vodnim tlakom in ledeno mrzlo vodo. "Hladna prha" je nogometaše Interja v trenutku prepričala v predčasen odhod s stadiona in nekajurni zamik zmenka s šamponom in vročo vodo.