Inter po preobratu do ubranitve pokalne lovorike

Rim, 24. 05. 2023 23.20 |

STA, A.V.
1

Samir Handanović, nekdanji slovenski nogometni reprezentančni vratar, je osvojil novo lovoriko v svoji bogati karieri. Z Interjem iz Milana je drugo leto zapovrstjo postal italijanski pokalni prvak, potem ko je njegova ekipa v Rimu po preobratu z 2:1 (2:1) premagala Fiorentino.

Samir Handanović je tako kot na vseh pokalnih tekmah sezone branil celo tekmo, ki je bila mogoče celo njegova zadnja.

Junak preobrata je bil argentinski reprezentant Lautaro Martinez, ki je za finalista lige prvakov dosegel oba gola, prvega v 29., drugega pa v 37. minuti. Fiorentino je v tretji minuti v vodstvo popeljal Nicolas Gonzalez.