Nogomet

Iraški nogometaši se vračajo v Bagdad

Bagdad, 24. 09. 2008 08.23 1 min branja 1

iraška nogometna reprezentanca

Po petletnem prisilnem počitku se v iraško prestolnico spet vrača nogomet. Bagdad je po nekaj letih dočakal vrnitev iraške nogometne reprezentance.

Jorvan Vieira
Jorvan Vieira
FOTO: Reuters

Točno 22 nogometašev se je zbralo na mestnem stadionu al-Cha'ab v Bagdadu in začelo s treningi pod vodstvom brazilskega trenerja Jorvana Vieiro. Brazilski strokovnjak je z iraško repezentanco lani senzacionalno, a več kot zasluženo, osvojil azijski pokal. Iraška reprezentanca se v Bagdad vrača po letu 2003, ko so tu še zadnjič igrali prijateljsko tekmo. In to seveda še pred padcem režima Sadama Huseina. Na prvem treningu reprezentance se je na stadionu zbralo nekaj sto nogometnih privržencev. Vadba je potekala pod strogim varnostnim nadzorom.


  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User407129
24. 09. 2008 09.46
Zanimivo,zanimivo......
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763