Parma s Kurtićem premagala Napoli, Handanovićev Inter le remiziral

Milano, 22. 07. 2020 21.35 |

Nogometaši Parme so na prvi sredini tekmi italijanskega prvenstva ugnali Napoli. Na tekmi enajstmetrovk so vsi trije goli padli prav po strelih z bele točke. Za domače sta v polno merila Gianluca Caprari in Dejan Kuluševski, za goste pa Lorenzo Insigne. Jasmin Kurtić je igral do 74. minute. Samir Handanović je za Inter proti Fiorentini igral vso tekmo, ki se je na koncu končala brez zadetkov.

Statistika Samirja Handanovića proti Fiorentini
Statistika Samirja Handanovića proti Fiorentini FOTO: Sofascore.com

Inter, ki si je Ligo prvakov že zagotovil, iz boja za naslov prvaka pa je izpadel že pred časom, je doma remiziral s Fiorentino. Na Giuseppe Meazzi nismo videli zadetkov, Samir Handanović je imel tako bore malo dela, ki ga je opravil z odliko, saj ni prejel zadetka. Dobro se je odrezal tudi Jasmin Kurtić, ki je s Parmo ugnal favorizirani Napoli. Roma je na gostovanju pri Spalu zabila pol ducata zadetkov (1:6), med žive pa se je po zmagi s 3:1 nad Brescio vrnil tudi Lecce, za katerega je Žan Majer vstopil v drugem polčasu.