Je Manchester United ujel zmagovalni ritem?

Manchester, 20. 02. 2022 17.40 |

Navijači Manchester Uniteda letos niso najbolj zadovoljni s predstavami svojih nogometašev, v zadnjem času pa se vendarle kaže napredek, tako da upajo, da so sedaj vendarle ujeli ritem. V 26. krogu angleške lige so danes s 4:2 v gosteh premagali Leeds in se utrdili na četrtem mestu lestvice.

Pred West Hamom imajo štiri točke prednosti, prav tako pred Arsenalom, od katerega pa imajo kar tri tekme več. Za tretjeuvrščenim Chelseajem ob tekmi več zaostajajo štiri točke, za vodilnim, mestnim tekmecem Cityjem, pa 20.

United je v Leedsu z goloma kapetana Harryja Maguireja in Bruna Fernandesa po polčasu vodil z 2:0, a v nadaljevanju zašel v težave. Rodrigo in Raphinha sta izid izenačila, za olajšanje pa je nato v 70. minuti poskrbel Fred. Rezervist Anthony Elanga je zmago potrdil v 88. minuti.