Nogomet

Jojo zabil Bologni

Bologna, 26. 04. 2014 20.06 1 min branja 2

Josip Iličić

Nogometaši italijanskega prvoligaša Fiorentine so na gostovanju v Bologni zabeležili zmago s 3:0. Za četo Vicenza Montelle je gol dosegel tudi slovenski reprezentant Josip Iličić.

Josip Iličić
Josip Iličić
FOTO: Reuters

Slovenski nogometni reprezentant Josip Iličić je bil na gostovanju v Bologni, med bolj 'vročimi', izbranci Vicenza Montelle. Gostje iz Firenc so se sprehodili do novih treh prvenstvenih točk. V 23. minuti je za vodstvo gostov poskrbel Juan Cuadrado, v 34. je Josip Iličić povišal na 2:0, Cuadrado pa je tri minute pred iztekom prvega dela zabil za 3:0. V nadaljevanju dvoboja se mreži obeh vratarjev nista več tresli in vijoličasti iz Firenc so se domov vrnili s prepričljivo zmago.

  • naslovnica   avgust
  • Drsna vrata
  • Kovinski regal
  • Luba kosilnica
  • Okrogli žar
  • Pergola Milos
  • Ponjave proti toči
  • Pralni sesalnik
  • Set za kampiranje
  • Stoječi ventilator
  • Škatla s cevjo
  • Tihi kompresor
  • Visokotlačni čistilnik
KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User448051
27. 04. 2014 08.15
Amm... A kakšne novejše slike od Iličiča nimate? Naprimer kakšno kjer nosi dres Fiorentine. Drugače je pa spet pokazal, da je kritikam navkljub kvaliteten igralec. Malo več konstantnosti pa bo. :D
User533160
26. 04. 2014 20.37
bravo jojo :))
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1897