Torino, 15. 02. 2019 22.20 |

V vnaprej odigrani tekmi 24. kroga italijanske Serie A sta se na torinskem stadionu Allianz Arena pomerila Juventus in Frosinone. Nogometaši stare dame, ki v tej sezoni v domačem prvenstvu še ne poznajo poraza, so slavili s 3:0. Torinčanom je bila to generalka pred prvo tekmo osmine finala Lige prvakov, ko bodo v sredo, s prenosom na Kanalu A in VOYO, gostovali v Madridu pri Atleticu.

Cristiano Ronaldo, proti Frosinoneju je odigral dobrih 60 minut, je z 19. golom utrdil prvo mesto na lestvici Serie A. FOTO: AP
Strateg serijskih italijanskih prvakov iz Torina Massimiliano Allegri je prori Frosinoneju pričakovano močno premešal postavo, saj se spopad z madridskim Atleticom v osmini finala Lige prvakov vse bolj bliža, španski in italijanski velikan se bosta, prenos na Kanalu A in VOYO, v sredo od 20.45, na stadionu Wanda Metropiltano udarila za čim boljše izhodišče pred povratno tekmo v Torinu.
Prvo tekmo osmine finala Lige prvakov med madridskim Atleticom in torinskim Juventusom bomo v sredo od 20.45 prenašali na Kanalu A in VOYO.

Navkljub številnim spremembam v udarni enajsterici Juventusa na tekmi proti povprečnemu Frosinoneju pa so gostitelji v napadu le začeli z zvezdniškim triom Cristiano Ronaldo - Mario Mandžukić - Paulo Dybala. In prav Argentinec je v šesti minuti z briljantnim strelom z roba kazenskega prostora poskrbel za hitro vodstvo Juventusa. Ko je Leonardo Bonucci ob prekinitvi iz neposredne bližine že v 16. minuti povečal vodstvo Torinčanov je kazalo na katastrofo gostov.

A izkušeni domači nogometaši so v nadaljevanju (pričakovano) stopili s plina, v 63. minuti je po podaji Mandžukića zadnji gol na tekmi, svojega devetnajstega v prvenstvu, dosegel še Ronaldo, nato pa le še kontrolirali potek dogodkov na travniku in na koncu zabeležili novo zmago ter se utrdili na prvem mestu Serie A.