Juventus z zmago ohranil štiri točke prednosti

Genova, 30. 06. 2020 23.45 |

V 29. krogu italijanskega nogometnega prvenstva je Genoa gostila Juventus, gostje iz Torina pa so odnesli vse točke (1:3). Odločitev je padla v drugem polčasu, ko so gole za staro damo dosegli Paulo Dybala, Cristiano Ronaldo in Douglas Costa.

Statistika tekme Genoa - Juventus: Paulo Dybala
Statistika tekme Genoa - Juventus: Paulo Dybala FOTO: Sofascore.com

Na prvi tekmi tekmi 29. kroga Serie A je Lazio premagal Torino z 2:1, a je Juventus tudi brez napak opravil svojo nalogo proti Genoi in stara dama ima znova štiri točke prednosti pred rimsko zasedbo. Za Lazio sta gola dosegla Ciro Immobile in Marco Parolo, za vodstvo Torina je že v peti minuti poskrble Andrea Belotti.

V prvem polčasu v Genovi golov ni bilo, nato pa je Juventus nanizal tri zaporedne gole, uspešni so bili Paulo Dybala, Cristiano Ronaldo in Douglas Costa. To je zadostovalo za novo zmago, edini gol za gostitelje je v 76. minuti dosegel Pinamonti. Na lestvici Serie A ima Juve 72, Lazio pa 68 točk.