Klopp miril Lamparda, ki je povsem izgubil živce

Liverpool, 23. 07. 2020 15.46 |

Liverpool je v sredo zvečer na domačem Anfieldu s 5:3 premagal Chelsea, po tekmi pa so varovanci Jürgena Kloppa sploh prvič v zgodovini v zrak dvignili premierligaški pokal. Zelo zanimivemu prizoru pa smo bili na kultnem domovanju Redsov priča v prvem polčasu, ko je tik pred zadetkom za 2:0 živce povsem izgubil gostujoči strateg Frank Lampard.

Kaj je tako razhudilo nekdanjega vezista West Hama, Chelseaja in Manchester Cityja, ni znano. Z video posnetka, ki ga je s tribune posnel eden od udeležencev tekme, je razvidno le, da se je Frank Lampard več kot minuto pritoževal četrtemu sodniku, zraven pa je nekaj sočnih besed uperil tudi v Jürgena Kloppa, ki je kolega na klopi Chelseaja skušal umiriti.

Frank Lampard si bo s Chelseajem v zadnjem krogu Premier League skušal zagotoviti mesto v Ligi prvakov. FOTO: AP

Nemški strateg je Lamparda večkrat pozval, naj se umiri, saj nima razloga za takšno razburjenje. Na drugi strani je vidno živčni 42-letnik Kloppu med drugim zabrusil tudi, naj se je**. Tik po koncu ostre izmenjave je s prostega strela na 2:0 povišal Trent Alexander-Arnold.

Lampard je sicer v svojih igralskih časih veljal za bolj kot ne mirnega nogometaša, povsem drugače pa se znajde v vlogi trenerja, v kateri je v svoji prvi sezoni na klopi Chelseaja že večkrat izgubil živce. Podobnim prizorom pa smo bili priča že lani, ko je bivši angleški reprezentant vodil drugoligaša Derby County.