Kurtić s Parmo poražen v Veroni

Verona, 15. 02. 2021 22.57 |

Nogometaši Verone in Parme so končali 22. krog italijanske lige. Parma Jasmina Kurtića, ta je igral celo tekmo, je izgubila z 1:2. Parmo, ki je doživela že 13. poraz, četrtega zaporednega, in je predzadnja, je v osmi minuti z bele pike v vodstvo popeljal Juraj Kucka, z avtogolom v 13. minuti pa je izenačil Alberto Grassi. Verono je v 62. minuti v vodstvo popeljal Antonin Barak.

Josip Iličić in Jasmin Kurtić
Josip Iličić in Jasmin Kurtić FOTO: Damjan Žibert

Na lestvici vodi Inter, ki je na 500. italijanski prvoligaški tekmi Samirja Handanovića s 3:1 v nedeljo premagal Lazio. Inter (50 točk) ima točko prednosti pred Milanom, ki je v soboto presenetljivo izgubil v Spezii z 0:2. Sledita pa Roma (43 točk), ki je s 3:0 ugnala Udinese, in Juventus (42), ki je z 0.1 izgubil v gosteh proti petouvrščenemu Napoliju (40).

Jasmin Kurtić vs Verona
Jasmin Kurtić vs Verona FOTO: Sofascore.com

Atalanta Josipa Iličića, ki ima tudi 40 točk, je v Cagliariju zmagala z 1:0, Miha Zajc pa je v tem krogu z Genoo igral 0:0 v Torinu.