Liga Evropa

Mariborski nogometaši nazdravili v eni najstarejših destilarn viskija

Aberdeen, 28. 07. 2016 20.10 1 min branja 3

NK Maribor nazdravlja

Mariborska nogometna odprava si je pred tekmo v škotskem Aberdeenu privoščila sprostitev. Obiskali so eno najstarejših destilarn viskija in seveda nazdravili - na zmago na razgretem stadionu škotskega podprvaka v kvalifikacijah za ligo Evropa.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI3

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

CURVANORD Zanetti
29. 07. 2016 09.37
Naslov zabaja nogometasi niso pili alkohola
Smeljo
28. 07. 2016 21.40
Kakvi sportisti piju na dan tekme
gunja
29. 07. 2016 08.00
Kaj si rekel? Ne razumem te nič.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763