Liga prvakov

Guardiola o PSG – Bayern: Katastrofalna tekma, zanič trenerja, slabi igralci

Manchester, 01. 05. 2026 15.40 1 min branja 16

Pep Guardiola

V torek zvečer so bile oči nogometne javnosti uprte v poslastico polfinala Lige prvakov med PSG-jem in Bayernom, španski strokovnjak pa je raje pospremil tekmo tretje angleške lige. Zdaj je pojasnil, zakaj se je tako odločil, in z odgovorom nasmejal nogometni svet.

Na prvi polfinalni tekmi najelitnejšega klubskega tekmovanja na svetu smo v Parizu videli nepozaben obračun, ki je prinesel devet zadetkov in zmago francoskega velikana proti nemškemu prvaku s 5:4. Na Parku princev je bilo prisotnih nekaj pomembnih nogometnih imen, še veliko več pa si jih je tekmo ogledalo prek televizije in navdušenje nad videnim izrazilo prek družbenih omrežij. A med njimi ni bilo Pepa Guardiole.

Ta je ostal v Manchestru, a ne pred domačim zaslonom. Odločil se je, da si bo ogledal tretjeligaški obračun med Stockportom in Port Valeom. Na novinarski konferenci pred gostovanjem Manchester Cityja pri Evertonu je pojasnil, zakaj se je tako odločil.

"Pogledal sem seznam torkovih tekem in videl, da PSG igra proti Bayernu. Katastrofalna tekma, zanič trenerja in slabi igralci," je sarkastično povedal španski strokovnjak, v nadaljevanju pa dodal, da si je tekmo Stockporta ogledal, ker obožuje angleški nogomet.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI16

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

brezcasni
04. 05. 2026 14.11
Lepo je povedano in prikazano , da je govoril sarkastično z nasmehom kot se je videlo ....torej se je šalil o vsem kar je rekel slabega , vi pa ki vzamete vse dobesedno in ne poznate besedne igre razen vaške takoj po njemu...seveda mu je bilo všeč vse a je obrnil vse na šalo
Finfer
03. 05. 2026 15.00
Zanič tekma ,zanič trenerja,zanič igralci toda vseeno kasirajo in grabijo milijone na mesec ki si jih ne zaslužijo !!
Mlecna cesta
03. 05. 2026 10.38
Pa ta tip misli da ima zlatega...presran dec do amena
se_eden
03. 05. 2026 10.26
enkrat sem nekje prebral, da če je dost golov, da je to slab nogomet. da to pomeni, da so delali veliko napak. pozor, nogomet, ne tekma...
0523
03. 05. 2026 09.43
Kako mu novinar po takšni izjavi lahko reče "nogometni strokovnjak"
borjac
02. 05. 2026 15.15
Guardiolo je zamešalo od foušarije !!!
borjac
01. 05. 2026 20.55
Guardioli zelo škoduje Angleško deževno vreme , .... nekatere osovinice , pa zobniki v Guardiolovi glavi so zaribali.
RUBEŽ
01. 05. 2026 18.46
Sarkazem gor ali dol. Oba trenerja sta profesorja za Pepa modrijana.
Lucky
01. 05. 2026 19.08
No ja. Mrbit si clo ti pisal, da je Company napaka, ko je pršu. Zdej je pa že kr profesor.
Lock Down
01. 05. 2026 20.50
Company je po dosežkih svetlobna leta daleč od Pepa. Guardiola je eden od dveh trenerjev v zgodovini, ki sta dvakrat osvojila kontinentalni trojček in drži rekord za največ zaporednih zmag v ligi v La Ligi , Bundesligi in Premier League. Da o kopici naslovo v vseh treh ligah in pokalih sploh ne govorimo. Ko se bo Company temu približal, se pa oglasi z neko kvazi profesuro Companyja.
RUBEŽ
02. 05. 2026 11.22
Ja, Lucky, res sem dvomil v Companya. Ampak na srečo sem se zelo motil. In to priznam. Seveda sem vesel, da sem se motil. Po prikazanem zadnji dve sezoni, je sigurno boljši od Pepe.
Lucky
02. 05. 2026 17.08
Zadnji 2 sezoni je res car.
Lucky
02. 05. 2026 17.10
Sicer ne gledam ne enih, ne drugih. Ampak tud Guardiola ma menjavo generacij. Nbena ekipa ni večna.
JožeP
01. 05. 2026 16.47
Pravilno, slaba tekma brez obramb, samo gor in dol kdo da več golov. Ko sem jaz igral nogomet sem bil boljši obrambni igralec kot večina teh, mimo mene je težko kdo prišel.
Dejf12
01. 05. 2026 21.39
Dej ne seri lejga tebe so se v tolkec ligi pustili na klopi ne glede na to da so vsi ostali prišli igrat direkt od popivanja
Dejf12
01. 05. 2026 21.39
Dej ne seri lejga tebe so se v tolkec ligi na klopi pustili ne glede na to da so vsi ostali prišli igrat direkt od popivanja.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763