
Barcelona je v soboto po preobratu s 4:3 premagala Celto iz Viga, potem ko je že zaostajala z 1:3. Ob tem je plačala visoko ceno, saj se je poškodoval s 25 goli najboljši strelec španskega prvenstva Robert Lewandowski. Poljak je zelenico zapustil v 78. minuti.
Iz kluba so potrdili, da si je Lewandowski poškodoval levo stegensko mišico. "Od poteka okrevanja je odvisno, kdaj se bo lahko vrnil na treninge," so še dodali.

Barcelona se bo v torek v prvenstvu pomerila proti Mallorci, konec tedna pa jih nato v soboto čaka finale španskega pokala proti Realu iz Madrida, s katerim se borita tudi za naslov španskih prvakov. Barcelona ima sedem točk prednosti pred Madridčani, odigrala pa je tekmo več.
Po poročanju španskega časnika As bo Poljak zagotovo izpustil omenjeni tekmi, zelo vprašljiv pa je tudi za nastop v polfinalu lige prvakov proti Interju. Barcelona se bo proti vodilni ekipi italijanskega prvenstva merila 30. aprila in 6. maja.
KOMENTARJI (69)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.