Liga prvakov

VIDEO: Junak lisjakov: vratar Schmeichel zadetek Benjaminu Verbiču preprečil kljub zlomljeni roki

Koebenhavn, 03. 11. 2016 16.46 1 min branja 0

Verbič (desno) je bil eden bolj nevarnih nogometašev Koebenhavna, a razpoloženega vratarja lisjakov ni uspel premagati.

Podobno kot za Kevina Kampla je bil sredin večer Lige prvakov nesrečen tudi za vratarja Leicester Cityja Kasperja Schmeichla. Ta si je med gostovanjem v Koebenhavnu zlomil kost v roki, a kljub temu branil celoten drugi polčas. Tekma na Danskem se je sicer zaključila z 0:0.

Verbič (desno) je bil eden bolj nevarnih nogometašev Koebenhavna, a razpoloženega vratarja lisjakov ni uspel premagati.
Verbič (desno) je bil eden bolj nevarnih nogometašev Koebenhavna, a razpoloženega vratarja lisjakov ni uspel premagati.
FOTO: AP

Zaradi poškodbe bo prvi vratar lisjakov iz Leicestra odsoten vsaj štiri tedne, so sporočili iz aktualnega angleškega prvaka. "Danski reprezentant si je zlomil desno roko v prvem polčasu tekme na Park Stadiumu," so zapisali pri Leicestru. Kasper Schmeichel - kljub poškodbi je odigral celoten obračun - je bil sicer eden najbolj zaslužnih, da so lisjaki uspeli remizirati na Danskem, kjer je Koebenhavn bil predvsem v drugem polčasu bistveno bolj nevaren nasprotnik. Najlepšo priložnost je imel prav slovenski reprezentant Benjamin Verbič, a se je s posredovanjem kljub zlomljeni roki izkazal danski vratar. Leicester ima po odigranih štirih krogih deset točk, zaenkrat pa v krstni sezoni Lige prvakov še vknjižil poraza.

  • Bauhaus - naslovna slika
  • Bauhaus - bencinski prekopalnik
  • Bauhaus - razvlažilnik zraka
  • Bauhaus - markiza
  • Bauhaus - kotna tuš kabina
  • Bauhaus - visoka greda
  • Bauhaus - prezračevalnik trate
  • Bauhaus - robotska kosilnica
  • Bauhaus - zemlja za trato
  • Bauhaus - vrtni set
  • Bauhaus - žar
  • Bauhaus - prekucnik
  • Bauhaus - paviljon
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1564