Liga prvakov

Podoživite vrhunce sredinih tekem na enem mestu

Milano, 20. 02. 2020 06.57 |

V sredo je Liga prvakov postregla z obračunoma v Milanu in Londonu. Na San Siru je Atalanta razbila Valencio, ki pa je po zadetku Denisa Čeriševa za 4:1 še živa in ohranja nekaj upanja za napredovanje. Na novem Tottenhamovem stadionu pa so si nogometaši RB Leipziga priigrali odlično izhodišče pred povratnim srečanjem, saj so po zadetku Tima Wernerja minimalno slavili z 1:0.

• Vrhunci tekme Atalanta - Valencia
    06:58
    Vrhunci tekme Atalanta - Valencia
  • Vrhunci tekme Tottenham - Leipzig
    19:36
    Vrhunci tekme Tottenham - Leipzig

V Milanu je bilo vse v znamenju črno-modre, le da so namesto Interja tokrat blesteli nogometaši Atalante, ki še naprej pišejo neverjetno evropsko zgodbo. Z zmago s 4:1 so naredili velik korak na poti k četrtini finala, k slavju pa je izdatno pripomogel Josip Iličić z drugim zadetkom na tekmi.

Lanski finalist Tottenhama je na prvi tekmi osmine finala gostil RB Leipzig, novinca v izločilnih bojih Lige prvakov. Nemci, ki se borijo za naslov v nemškem prvenstvu, so bili boljši tekmec in so zasluženo slavili. Edini zadetek na srečanju je v drugem polčasu prispeval prvi klubski strelec Timo Werner, ki je izkoristil najstrožjo kazen.