
Ljubljanski zmaji so svoje misli usmerili k nedeljskemu obračunu s Krškim, ko se bodo po dveh tekmah brez zmage skušali vrniti na zmagovite tirnice. V pripravi na omenjeno srečanje so se varovanci Marijana Pušnika v prijateljskem obračunu pomerili s tretjeligašem Ilirijo. Pričakovati je bilo prepričljivo zmago zmajev, a se je pripetil nepričakovan in boleč poraz z 2:1. Edini zadetek za zeleno-bele je dosegel Semin Omerović. Izkušeni Dravograjčan na Olimpijini klopi ni skrival velikega razočaranja nad odnosom in pristopom nekaterih posameznikov. "V prvi vrsti bi športno čestital nogometašem Ilirije na dobri igri in zasluženi zmagi. Razočaran sem pa nad odnosom svojih igralcev, ki bi takšne priložnosti morali izkoristiti ter obrniti sebi v prid. Pristop k tekmi je bil z eno besedo – katastrofalen! Tako se ne igra v Olimpijinem dresu, nimam česa skrivati in bom iskreno priznal, da so nekateri šli predaleč," je bil po porazu proti tretjeligašu za uradno spletno stran kluba vidno razočaran 54-letni strateg Olimpije, in nadaljeval: "Očitno se nekateri posamezniki ne zavedajo svoje odgovornosti in vsega ostalega, kar Olimpija kot klub želi postati v prihodnosti. Drugi pa so skoraj izgubili ves svoj "kredit" in, če ne bodo hitro spremenili miselnosti ter odnosa do dela, jih čakajo izhodna vrata."
Ob koncu je za spletno stran ljubljanskega prvoligaša pomenljivo zaključil: "Očitno nekateri niso razumeli sporočilo od predsednika, ki sem jim ga posredoval pred začetkom tekme."

KOMENTARJI (38)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.