Zlatko Zahović: V sredo bom navijal za 11 igralcev Valencie in enega iz Atalante

Ljubljana, 17. 02. 2020 19.16 |

Božidar Bulat
17

Odigral je pomembno vlogo pri hitrem razvoju Josipa Iličića, za Valencio je igral v sezoni 2000-2001, v njenem dresu zabil štiri gole in se z netopirji uvrstil celo v finale Lige prvakov. Za najavo prvega obračuna osmine finala Lige prvakov med Valencio in Atalanto (v prenosu na Kanalu A in VOYO) bi težko našli bolj primernega sogovornika, kot je Zlatko Zahović.

+21
Se ga spomnem , k je na euro 2000 dal dva gola močni Jugoslaviji. To je bla tekma tisočletja
+13
Res je, bil na tekmi v Charleroi-ju, nepozabno vzdušje, več kot 5000 slovenskih navijačev...., škoda ker smo v petih minutah dobili tri gole, po vodstvu z 3:0.
Natural123
20. 02. 2020 11.30
+1
vodstvo 3:0 pa še Mihajlovič je bil izključen...še vedno mi ni jasno kako so lahko dobil 3 gole potem v 10 minutah
09ZarMan10
18. 02. 2020 10.02
+5
kakšni pametnjakoviči ste nekateri na tem forumu. Zlatko Zahovič je velika ikona slovenskega nogometa, mogoče največja vseh časov. On je to, kar mi kaučarji gledamo po televiziji doživel in bil eden izmed glavnih akterjev. Kakšen odnos pa imate nekateri do športa in športnikov?Lahko vas je v svojo tazadnjo sram!
matijassll
18. 02. 2020 08.31
-4
S tisto kozjo brado je glih tak kot Blekota.
+2
Manjka samo še slika njegovega zunanjega videza. Če bo tako nadaljeval, bo še samo kreatura nekdanjega nogometaša. Bolj širok ,kot visok. Lagodno življenje v času njegove nogometne kariere in nadaljevanje tega je potrditev dejstva , kaj vse si lahko ti "zvezdniki! privoščijo. Naivni ljudje pa takim nasesamo , bolj jim nasedajo mediji.