Lyon ohranil pritisk nad PSG in Lillom

Lyon, 29. 01. 2021 23.13 |

STA, J.K.
0

Nogometaši Lyona so v 22. krogu francoske Ligue 1 premagali Bordeaux z 2:1 in se vsaj začasno povzpeli na vrh lestvice.

Slavje nogometašev Lyona po golu Ekambija v prvem polčasu.
Slavje nogometašev Lyona po golu Ekambija v prvem polčasu. FOTO: AP

Lyončani imajo s tekmo več točko prednosti pred serijskim prvakom Paris Saint-Germainom in Lillom, ki ju tekmi čakata v nedeljo. PSG bo gostoval pri Lorientu, Lille pa bo gostil Dijon.

Lyon je povedel v 32. minuti, ko je bil desetič v sezoni uspešen Karl Toko Ekambi. Bordeaux je do izenačenja prišel v 55. minuti, ko se je med strelce vpisal Samuel Kalu, a v sodniškem dodatku je vse tri točke domačim prinesel Leo Dubois.