Nogomet

Liverpool Salaha ne spusti na reprezentančno tekmo z Angolo

Liverpool, 23. 08. 2021 16.11 1 min branja 0

Mohamed Salah slavi zadetek proti Norwichu

Angleški nogometni velikan Liverpool svojemu egiptovskemu napadalcu Mohamedu Salahu ne dovoli odhoda v domovino, da bi se priključil reprezentanci v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo 2022, poročajo britanski mediji. Kot razlog navajajo protikoronske ukrepe v Veliki Britaniji.

Velika Britanija Egipt trenutno uvršča na rdeči seznam držav, kar bi za Mohameda Salaha po kvalifikacijski tekmi med Egiptom in Angolo pomenilo 10-dnevno karanteno v hotelu.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Tekma med Egiptom in Angolo je na sporedu 2. septembra, Salah pa bi po vrnitvi v Anglijo izpustil gostovanje pri Leeds Unitedu 12. septembra. Bi pa Salah lahko Egiptu pomagal 5. septembra na gostovanju v Gabonu, saj je Gabon na rumenem seznamu in bi nogometaš ob vrnitvi lahko normalno nadaljeval s treningi in tekmovanji.

Egiptovska nogometna zveza je Mednarodno nogometno zvezo zaprosila za posebno dovoljenje, saj si v Egiptu Salaha nujno želijo na obeh tekmah.

Mohamed Salah
Mohamed Salah
FOTO: AP
  • ZOFA S POSTELJNO FUNKCIJO
  • KOTNA SEDEŽNA GARNITURA
  • DNEVNI REGAL
  • DNEVNI REGAL
  • VZMETNICA
  • ŠIROKA KOMODA
  • OMARA Z DRSNIMI VRATI
  • OMARA Z OGLEDALOM
  • VISEČA OMARA
  • SPODNJA OMARICA
  • SREDNJE VISOKA OMARA
  • ENOTA Z UMIVALNIKOM
  • KUHINJSKI BLOK
  • KOTNA PISALNA MIZA
  • DIREKTORSKI STOL
  • PREDSOBA
  • STOL
  • JEDILNA MIZA
  • ZLOŽLJIV VRTNI SEDEŽ
  • VRTNA MIZA
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1641