Nogomet

Maradona se je moral opravičiti, ker se je spozabil pred kamerami

Moskva, 17. 06. 2018 13.50 1 min branja 1

Diego Armando Maradona

Nekdanji argentinski nogometni zvezdnik Diego Maradona se je javno opravičil, ker je na tribuni kadil cigaro in tako kršil protikadilska pravila nogometnega svetovnega prvenstva. Maradona je dejal, da je bil živčen, ker je Leo Messi zapravil enajstmetrovko na tekmi z Islandijo.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Legendarnega Argentinca so kamere ujele na tekmi Argentina - Islandija (1 : 1) v Moskvi, ko je je na tribunah puhal cigaro. Ikona argentinskega nogometa je na Spartakovem stadionu mirno kadil, pozneje pa dejal, da ni poznal protikadilskega pravila, cigaro pa si je privoščil zaradi živčnosti, potem ko je Lionel Messi slabo izvedel enajstmetrovko.

"Danes je bil težek dan za Argentino, naš premierni nastop na tem prvenstvu je bil pod veliko napetostjo. Vsak na svoj način čuti čustva. Ampak res nisem vedel, da nihče ne sme kaditi na stadionih. Opravičujem sem vsem in organizatorjem. Dajmo, Argentina, podprimo naše fante, zdaj bolj kot kdaj koli prej!" je zapisal Maradona na Instagramu.

Kajenje tako navadnih kot elektronskih cigaret je prepovedano znotraj vseh 12 stadionov na nogometnem mundialu v Rusiji.

  • slika 1
  • slika 2
  • slika 3
  • slika 4
  • slika 5
  • slika 6
  • slika 7
  • slika 8
  • slika 9
  • slika 10
  • slika 11
  • slika 12
  • slika 13
  • slika 14
  • slika 15
  • slika 16
  • slika 17
  • slika 18
  • slika19
  • Slika 20
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

MaJo777
17. 06. 2018 19.37
Res deluje “zivcen”
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1416