Nogomet

Mutu ostaja v Firencah

Firence, 08. 07. 2008 10.05 1 min branja 0

Adrian Mutu bo tudi v prihodnje igral za Fiorentino.

Nogometaš Adrian Mutu bo tudi v prihodnje igral za italijansko Fiorentino. Novico je potrdil tudi igralčev agent Alessandro Moggi.

Adrian Mutu bo tudi v prihodnje igral za Fiorentino.
Adrian Mutu bo tudi v prihodnje igral za Fiorentino.
FOTO: Reuters

"Mutu bo v prihodnji sezoni zagotovo igral za Fiorentino,“ je v izjavi za italijanski radio Kiss Kiss povedal agent Adriana Mutuja Alessandro Moggi. Romunski nogometni reprezentant tako ne bo okrepil Schalkeja, kot so pred časom poročali nemški mediji.

Igralca rojenega v romunskem mestu Calinesti so mediji povezovali tudi z Barcelono, Bayernom in Romo, vendar njegov agent poudarja, da uradne ponudbe omenjenih nogometnih moštev ni bilo.

"Nisem videl niti ene konkretne ponudbe. Veliko se je govorilo, še več pisalo, a Mutu ostaja v Fiorentini,“ je pogovor za italijanski radio zaključil igralčev agent.



  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 2
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 3
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 4
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 5
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 6
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 7
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 8
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 9
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 10
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 11
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 12
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 13
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 14
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 15
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 16
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 17
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 18
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 19
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 20
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763