Nogomet

Nasri za štiri leta v Arsenal

London, 11. 07. 2008 15.40 1 min branja 2

Samir Nasri (v modrem dresu)

Angleški nogometni prvoligaš Arsenal je danes tudi uradno podpisal pogodbo s francoskim nogometnim reprezentantom Samirjem Nasrijem.

Samir Nasri (v modrem dresu)
Samir Nasri (v modrem dresu)
FOTO: Reuters

Topničarji so z 21-letnim nogometašem, ki ga mnogi vidijo kot novega Zinedina Zidana, sklenili štiriletno pogodbo. Nasri se bo ekipi pridružil 21. julija na pripravah v Avstriji.

„Zelo sem vesel, da bom v novi sezoni igral v Arsenalu, to mi veliko pomeni. To je pomemben korak v moji karieri, saj gre za velik klub. Potrudil se bom po svojih najboljših močeh,“ je dejal Nasri.

Nad novo okrepitvijo pa je navdušen tudi trener kluba Arsene Wenger. „Navdušen sem nad prihodom Nasrija. Zelo je mlad, hiter in tehnično dovršen nogometaš in prav takšnega tudi potrebujemo. V zadnjih dveh letih je pokazal izjemen napredek,“ je dejal Wenger.

Nasri je na letošnjem evropskem prvenstvu v dresu francoske reprezentance zaigral na dveh tekmah.

KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User268447
13. 07. 2008 07.59
eh, ta je bled...
User400767
11. 07. 2008 16.20
bravo upam de se do dobr znajdu v angliji
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425