Nogomet

Navijači AC Milana napadli podpredsednika Gallianija?

Neapelj, 24. 03. 2009 20.04 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Podpredsednika nogometnega kluba AC Milan Adriana Gallianija je po poročanju rimskega časnika Il Riformista po obračunu z Napolijem (0:0) napadla skupina navijačev kluba.

Adriano Galliani
Adriano Galliani FOTO: Reuters

Po prvih informacijah naj bi se nad avtomobilom podpredsednika kluba Adriana Gallianija znesli privrženci nogometnega kluba Napoli, kasnejša analiza dogodka pa kaže drugače. Po poročanju rimskega časnika Il Reformista naj bi šlo za privržence nogometnega kluba AC Milan.


Dovolj jim je namreč skromnih dosežkov kluba v zadnjem času in oddaljevanja od tako želenega naslova državnega prvaka. Časnik poroča, da gre za skupino navijačev, ki so predčasno zapustili stadion in v zasedi čakali ravno na Gallianija.


Prav vsi simboli in barve oblačil (rdeče-črno) naj bi kazali na to, da je šlo za privržence kluba s San Sira.

  • Komplet za igrivo učenje
  • Šolski koledar
  • Šolski nahrbtnik
  • Beležka s puhastim videzom / Svinčnik s čopki
  • Šolska peresnica
  • Šolska torba
  • Namizna svetilka
  • Pisala z gelom
  • Vodene barvice
  • Zvezek A4
  • Otroška budilka
  • Izbor čopičev
  • Peresnica
  • Otroški nahrbtnik
  • Šestilo / komplet za geometrijo
KOMENTARJI (1)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User267438
24. 03. 2009 21.01